Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

ano ne

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme.
Přihlásit / Registrovat

0 položek - 0 Kč
E-sommelier

Dovozce vína s historií


Bacchus Vins & Champagnes a.s.

Dovážíme pro Vás vynikající vína a ušlechtilé destiláty z nejproslulejších světových oblastí, od skvělých vinařů, kteří rozumějí své práci a dobřě vědí, že víno není nápoj, ale spíš báseň. Naše produkty i naše dodavatele známe osobně - a proto můžeme garantovat kvalitu všech vín i destilátů, které Vám předkládáme. 

Bacchus byl ve starém Římě bohem vína a radosti, zosobněním životní energie. Přinášel do života příjemné a radostné okamžiky - a právě to je naším cílem.

Stojí za námi nejen naše láska k vínům, ale také zkušenosti a kontakty. Na českém trhu působíme už od roku 1994, a proto patříme mezi dovozce s nejdelší tradicí. A umíme vybírat to nejlepší - v naší nabídce najdete celou řadu unikátů, které znáte z odborných časopisů, knih nebo žebříčků světových odborníků.

Ve vinařství ctíme tradici a považujeme si vinaře, kteří při výrobě využívají tradičních postupů. Ale zároveň dbáme na to, abychom v obchodování využívali nejmodernějších technologií. Naše společnost je držitelem certifikátu řízení jakosti podle normy ISO 9001:2001. A máme i záruku světové úrovně, protože pracujeme pod patronátem L'Ordre des Coteaux de Champagne, Les Compagnons du Beaujoalis a La Chaine des Rotisseurs.

Úspěch a postavení společnosti BACCHUS Vins & Champagne a. s. je obrazem dlouhodobého působení na trhu a spoluprací s prestižními a světovými vinaři. Naše práce se dá uvést těmito slovy: „Spokojte se jen s tím nejlepším“. Nejen naše vášeň a touha po vynikajícím víně, ale i velkorysost ke klientům nás zavedla na nezapomenutelná místa. Tímto se vytvořila mnoholetá obchodní partnerství a i přátelství.

Protože jsou naše služby na špičkové úrovni, máme tu čest spolupracovat s mnoha renomovanými společnostmi, vyhlášenými restauracemi a celou řadou firem, jimž pomáháme budovat prestižní image. Se všemi partnery spolupracujeme rádi a snažíme se jim plnit všechna přání, proto jsme přece tady. A přitom máme stále na mysli jeden z nejkrásnějších životních zázraků - setkání s dobrým vínem.

Přesvědčte se sami.

Za společnost Bacchus Vins & Champagnes a.s.

JUDr. Alexander Lochman, JUDr. Alexander Lochman, Tomáš Odermatt

Nahoru

Doprava zdarma <br />nad 2 500,- Množstevní slevy Visa | Master card Dlouholetá tradice E-sommelier 24/7 Gastro servis
Doprava zdarma
nad 2 500,-
Množstevní slevy Visa | Master card Dlouholetá tradice E-sommelier 24/7 Gastro servis